غربالگری جنین و روش های نوین آن،کلینک تصویربرداری میلاد غرب

غربالگری جنین و روش های نوین آن،کلینک تصویربرداری میلاد غرب

غربالگری جنین و بررسی سلامت جنین با سونوگرافی که دهه ها است در کشورهای پیشرفته انجام میشود از پیچیده ترین بخش های رشته تخصصی رادیولوژی و تصویربرداری پزشکی میباشد .

سونوگرافی تخصصی جنین در ایران

پزشکان متخصص رادیولوژی و سونوگرافی کشورمان  از بهترین پزشکان کشورمان میباشند.

سال های متمادی است که کار سونوگرافی تخصصی جنین شامل سونوگرافی غربالگری سه ماهه اول بارداری (سونوگرافی nt)و بررسی ناهنجاری های جنینی (سه ماهه دوم ) و اکو قلب جنین و آمنیوسنتز و سایر سونوگرافی های ضروری دوران بارداری را انجام میدهند.

و کمک شایانی در جهت کاهش عوارض مادری و جنینی دوران بارداری نموده اند .

تشخیص به موقع

تشخیص به موقع جنین هایی که دارای اختلالات کروموزمی و ساختاری بوده و یا سندرومیک میباشنداز مهمترین کاربردهای سونو گرافی در بارداری است.

اهمیت این موضوع در کشورمان بسیار بیش تر از برخی کشورهای دیگر است.

طبق قوانین و مقررات کشورمان ،محدودیت زمانی خاصی به منظور ارجاع بیماران به پزشکی قانونی جهت ادامه روند درمان در جنین های غیر طبیعی وجود دارد.

نگهداری جنین های غیر طبیعی

با توجه به هزینه های بالای نگهداری جنین های غیر طبیعی و سندرومیک و نیز افزایش استرس و اضطراب والدین و به طور کلی کاهش کیفیت زندگی والدین،سونوگرافی های دوران بارداری و تشخیص به موقع جنین هایی که دارای نقص میباشند از عوامل موثر و بسیار مهم در کاهش هزینه های سلامت و افزایش کیفیت زندگی والدین است .
متاسفانه اخیرا در برخی کلیپهای منتشر شده در فضای رسانه ای ،اطلاعاتی کامل غلط توسط افراد ناآگاه،گفته شده است. که با ابتدایی ترین اصول پزشکی نیز در تناقض است. بنابراین پیشنهاد می کنیم حتما قبل از هرگونه اقدامی که ممکن است سلامتی مادر و یا جنین را به خظر بی اندازد با پزشک متخصص خود صجبت کنید و در صورت نیاز به انجام سونوگرافی های بارداری و جنین در بهترین مراکز سونوگرافی ایران اقدام نمائید.

کلینیک تصویربرداری میلاد غرب

با هدف انجام غربالگري هاي مراحل مختلف جنيني و تشخيص بيماريها و ناهنجاري هاي جنين راه اندازي شده است.

اين كلينيك در حال حاضر يكي از تخصصي ترين مراكز سونوگرافي در زمينه جنين محسوب مي شود.

تمامي متخصصين از اساتيد و اعضاي هيئت علمي دانشگاههاي سطح تهران هستند.
در حال حاضر كيلينيك ميلاد غرب يكي از مراكز مرجع در زمينه تشخيص سلامت جنين محسوب می شود.

بطوريكه موارد مشكوك ناهنجاري جنيني براي تشخيص قطعي و نهايي و تصميم قطعي در مورد ختم يا ادامه بارداري به اين مركز ارجا داده ميشوند .(ما را در اینستاگرام دنبال کنید instagram)

 

Visits: 52

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *