آیا می توان جنسیت کودک را در طول سه ماهه اول بارداری فهمید؟

جنسیت نوزاد به طور ژنتیکی در لقاح مشخص می شود، اما در طول رشد اولیه جنین، مشخص می شود و به احتمال بسیار کمی در طول سه ماهه اول بارداری معلوم می شود. همه جنین ها یک توده کوچک یا متورم دارند و چنانچه در بخش بارداری نمناک می خوانید این به عنوان آلت تناسلی یا برامدگی شناخته می شود.

اگر شما یک پسربچه داشته باشید، تستوسترون زمانی تولید می شود که در حدود هفت هفته باردار هستید، و این باعث می شود که توده رشد کرده و به آلت تناسلی و کیسه بیضه تبدیل شود.

در یک دختر، برامدگی تناسلی به کلوتری و لابیا تبدیل خواهد شد. این یک فرآیند تدریجی است و در حدود 11 هفتگی رخ می دهد که تفاوت بین دختر و پسر را می سازد.

در این مرحله، همه کودکان یک چیزی دارند که از آنها بیرون زده است ؛ در پسرها، به سمت بالا به نظر می رسد که در یک زاویه بیش از 30 درجه از ستون فقرات قرار دارد و در دختران، بیشتر افقی است، با زاویه ای کم تر از 30 درجه.

نوزاد باید به پشت دراز کشیده باشد تا این موضوع را ببیند.تصاویری که بلافاصله در زیر آورده شده اند از دو نوزادی هستند که در طول هفته 13 ام بارداری هستند و برامدگی تناسلی را نشان می دهد.

 نوزاد در سمت چپ یک آلت تناسلی دارد که در زاویه ای است که بیشتر از 30 درجه قرار دارد، پس احتمالاً یک پسر است. همچنین شبیه آلت تناسلی و کیسه بیضه نیز هست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *